Praca:

Winne Pola sp zoo - bezpośredni importer win do najlepszych hoteli i restauracji w całej Polsce poszukuje pracowników ambitnych, zaangażowanych i bardzo pracowitych na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży

Wymagania :
doświadczenie i sukcesy w realizacji celów sprzedażowych w branży gastronomicznej
znajomość rynku dostawców dla segmentu gastronomicznego (hotele, restauracje)
znajomość trendów rynkowych w gastronomii
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
prawo jazdy kat. B
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielności
nastawienie na sukces

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

pozyskiwanie nowych klientów z sektora HoReCa
realizacja założonych planów sprzedaży
budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami na podległym terenie
bieżąca obsługa klientów z podległego regionu
budowanie wizerunku i pozycji firmy

Wymagane dokumenty:CV

Oferujemy:

umowę o pracę lub umowę o współpracy między firmami
atrakcyjne i motywujące warunki wynagrodzenia
niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon itp.)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@winnepola.pl

Aplikacje osób nieposiadających doświadczenia w sprzedaży dla branży HoReCa nie będą rozpatrywane